(1 opinia klienta)

Kolorowe pieluszki tetrowe

Wydatek ok. 5,00 

Towarem pierwszej potrzeby dla młodych rodziców są oczywiście pieluszki. Wybierając się z wizytą do świeżo upieczonych rodziców, warto więc zabrać ze sobą właśnie takie, nietuzinkowe pieluszki tetrowe – tego nigdy nie jest za wiele.

Opis

Narodziny dziecka to nie tylko olbrzymia okazja do radości dla rodziców i najbliższej rodziny, lecz też okazja do odnowienia znajomości. Odwiedzając swoich kolegów czy przyjaciół, którym właśnie urodziło się dziecko, warto wpaść do nich z użytecznym drobiazgiem. Co kupić młodym rodzicom, gdy odwiedza się ich po raz pierwszy? Może maskotkę, może body, a może pieluszki?

Wybierając konkretną rzecz, warto wybrać coś, co będzie praktyczne i przyda się przede wszystkim świeżo upieczonym rodzicom. Noworodki są bardzo wymagające, jeśli chodzi o akcesoria do pielęgnacji i kosmetyki. Towarem pierwszej potrzeby są oczywiście pieluszki, które należy zmieniać kilka razy dziennie. Wybierając się z wizytą do świeżo upieczonych rodziców, warto więc zabrać ze sobą właśnie pieluszki – tego nigdy nie jest za wiele.

Popularne pampersy – czyli pieluszki jednorazowe mogą kosztować majątek. Ponadto nie każde dziecko je toleruje. Doskonałą alternatywą dla tradycyjnych pieluszek jednorazowych są kolorowe pieluszki tetrowe. Nadają się one do wielokrotnego użytku. Po zabrudzeniu wystarczy jedynie je wyprać. Dzięki temu, że dostępne są w wielu wzorach i kolorach, można dopasować je do płci czy charakteru dziecka oraz do upodobań rodziców. Na pieluszkach królują postacie z kreskówek i bajek oraz motywy rysunkowe. Pieluszki tetrowe dostępne są również w trzech rozmiarach. To pozwala na stosowanie ich u dzieci nawet do 6 roku życia.

Dodatkowe informacje

Dzieci

, , ,

Hobby

, ,

Okazje

, ,

Płeć

,

Urodziny

1 opinia dla Kolorowe pieluszki tetrowe

  1. benio

    Fajnie fajnie, ale jeśli chodzi o pieluchy to ja bym jednak stawial na skutecznosc a nei wyglad 😀

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *