Statyw do telefonu

4 miesiące temu

Prezent idealny dla fanów zdjęć o dobrej jakości i ostrości. Jeśli należysz do grona właśnie takich osób – statyw na telefon na pewno sprawi Ci ogromną radość z fotografowania.

Doczekaliśmy się czasów, kiedy to smartfony zawojowały światowy rynek. Ciężko spotkać kogoś, kto przynajmniej raz nie miał w ręce tego niewątpliwego cudu techniki. Współczesny smartfon – poza swoimi podstawowymi funkcjami, takimi jak możliwość dzwonienia i wysyłania wiadomości SMS – posiada szereg opcji ułatwiających życie. Bez żadnej przesady można potwierdzić, iż stał się on substytutem wielu innych urządzeń takich jak chociażby kompaktowy aparat fotograficzny.

Skoro już o fotografii mowa, warto wspomnieć o statywie dzięki któremu robienie zdjęć telefonem będzie jeszcze przyjemniejsze. Taki gadżet to niewątpliwy hit współczesności – idealny dla fanów zdjęć o dobrej jakości i ostrości. Jeśli należysz do grona właśnie takich osób – statyw na telefon na pewno sprawi Ci ogromną radość z fotografowania. A może znasz kogoś, kto jest pasjonatem fotografii i posiada smartfona? Spraw mu prezent w postaci statywu!

Zobacz także

Istnieje kilka rodzajów tego typu gadżetów, najpopularniejszym z nich jest selfie stick. Selfie stick to inaczej kijek do robienia selfie – stał się bardzo sławny dzięki możliwości robienia autoportretów. Cechuje go przede wszystkim łatwość w obsłudze, pożądane usztywnienie telefonu oraz mobilność. Dostępne są praktycznie w każdym sklepie stacjonarnym oraz internetowym specjalizującym się w sprzęcie elektronicznym. Koszt selfie sticka waha się od kwot poniżej 20 zł. Droższe modele w cenach między 50-250 zł posiadają dodatkowo opcję wykorzystania technologii Bluetooth.

Kolejnym rodzajem statywu jest Monopod. Monopod składa się tylko z jednej nogi. Do jego zalet zaliczymy możliwość stabilizacji naszego urządzenia w płaszczyźnie pionowej i lekkość w porównaniu ze zwykłym statywem. Jego koszt to od około 50 zł.

Na rynku znajdziemy również statyw klasyczny. Charakteryzują go trzy nogi, możliwość dowolnego regulowania wysokości oraz głowicy. Ich niewątpliwą zaletą jest bezproblemowe ustawienie na każdej powierzchni – nawet w przypadku silnego wiatru. Cena poszczególnych statywów klasycznych to od 30 zł do nawet 300 zł.

Kiedy już wiemy jaki rodzaj statywu oferuje nam współcześnie funkcjonujący rynek, warto zastanowić się nad zakupem takowego jako prezentu dla bliskiej osoby bądź znajomego. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na jego wyjątkowość, niestandardowość i praktyczność.

Kategoria:

Dla kogo kupić statyw do telefonu na prezent?Dla hobbystów: 🎁Prezent dla gadżeciarza

Dla profesjonalistów:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony Zaznaczono pola wymagane*Dla profesjonalistów

Na okazję

Ta strona użwa ciasteczek.