(1 opinia klienta)

Symphony no.2 – pulpit dyrygenta

Wydatek ok. 300,00 

Dzięki pulpitowi dyrygenta Twoje dziecko nauczy się rozróżniać siedem podstawowych instrumentów muzycznych i osłucha się z muzyką poważną. Zabawkowy pulpit dyrygenta posiada wspaniałą ścieżkę dźwiękową, która została nagrana w profesjonalnym studio nagrań.

Kategoria:

Opis

Rozwój Twojego dziecka jest dla Ciebie priorytetem i stawiasz na jego edukację poprzez zabawę? Jeśli tak, z pewnością zainteresuje Cię zabawkowy pulpit dyrygenta, który łączy w sobie walory edukacyjne i rozrywkowe.

Dzięki pulpitowi dyrygenta Twoje dziecko nauczy się rozróżniać siedem podstawowych instrumentów muzycznych i osłucha się z muzyką poważną. Zabawkowy pulpit dyrygenta posiada wspaniałą ścieżkę dźwiękową, która została nagrana w profesjonalnym studio nagrań. Poznaj muzyczny pulpit dyrygenta!

Zabawkowy pulpit dyrygenta posiada 15 wgranych utworów muzyki klasycznej, dzięki której dziecko poznaje siedem instrumentów: skrzypce, fortepian, flet, trąbka, ksylofon, bębny oraz talerze.

Poprzez wybór odpowiednich instrumentów dziecko tworzy własną wersję utworów, poznaje brzmienie instrumentów oraz odkrywa wpływ konkretnego instrumentu na linię melodyczną utworu. Taki prezent z pewnością spodoba się każdemu małemu odkrywcy, który poprzez dźwięki chce poznawać świat.

Koszt pulpitu dyrygenta to około 300 zł.

Powiązane grafiki

Dodatkowe informacje

Bliscy

Dzieci

, , , , , , , , , ,

Płeć

,

Święta

, ,

1 opinia dla Symphony no.2 – pulpit dyrygenta

  1. PromoHunter

    Fantastyczna zabawka, mam też wersję rockową, owszem cena nienajniższa ale zabawka naprawde na długie godziny nawet dla dorosłego.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *