Xbox One

Nowy Xbox to doskonały pomysł na prezent zarówno dla dziecka, jak i dla osoby dorosłej, która interesuje się grami video.

Gry video cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem już od ponad dwudziestu lat. Co ciekawe, grywają w nie ludzie w bardzo różnym wieku. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnych gier – od tradycyjnych strzelanek czy wyścigów, poprzez strategie, skończywszy na grach interaktywnych, wymagających używania kontrolerów ruchu. Jeśli znasz jakiegoś maniaka gier, który rozgląda się za jakąś konsolą… warto podarować mu nowego Xboxa One. Dlaczego jest to świetny pomysł na prezent?

Xbox one to nowoczesna konsola do gier. Charakteryzuje się bardzo prostym designem i imponującymi parametrami. Dostępna jest w wersji S oraz X. Wewnątrz znajduje się dysk o pojemności 500 GB lub 1 TB – w zależności od wersji. Urządzenie działa w oparciu o system operacyjny Windows 10. Chcąc zakupić nową konsolę Xbox One należy liczyć się z wydatkiem rzędu co najmniej 900 zł. Czasami warto zakupić konsolę w zestawie z grami – taki zestaw kosztuje już co najmniej 1100 zł. Nowy Xbox to doskonały pomysł na prezent zarówno dla dziecka, jak i dla osoby dorosłej, która interesuje się grami video. Z konsoli niemałą radość będzie też miała cała rodzina, która zostanie obdarowana.

Zobacz także
Kategoria:

Dla kogo kupić Xbox One na prezent?Dla bliskich: 🎁Prezent dla brata 🎁Prezent dla kolegi 🎁Prezent dla narzeczonego 🎁Prezent dla przyjaciela

Dla hobbystów: 🎁Prezent dla gadżeciarza 🎁Prezent dla geeka 🎁Prezent dla gracza

Na święta: 🎁Prezent na dzień dziecka 🎁Prezenty na Boże Narodzenie

Na urodziny: 🎁Prezent na 30 urodziny

Dla dziecka: 🎁Prezent dla 14 latka 🎁Prezent dla 15 latka 🎁Prezent dla nastolatka 🎁Prezent dla ucznia podstawówki

Na okazję:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony Zaznaczono pola wymagane*Ta strona użwa ciasteczek.