(1 opinia klienta)

Xbox One

Wydatek ok. 2 000,00 

Nowy Xbox to doskonały pomysł na prezent zarówno dla dziecka, jak i dla osoby dorosłej, która interesuje się grami video.

Kategoria:

Opis

Gry video cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem już od ponad dwudziestu lat. Co ciekawe, grywają w nie ludzie w bardzo różnym wieku. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnych gier – od tradycyjnych strzelanek czy wyścigów, poprzez strategie, skończywszy na grach interaktywnych, wymagających używania kontrolerów ruchu. Jeśli znasz jakiegoś maniaka gier, który rozgląda się za jakąś konsolą… warto podarować mu nowego Xboxa One. Dlaczego jest to świetny pomysł na prezent?

Xbox one to nowoczesna konsola do gier. Charakteryzuje się bardzo prostym designem i imponującymi parametrami. Dostępna jest w wersji S oraz X. Wewnątrz znajduje się dysk o pojemności 500 GB lub 1 TB – w zależności od wersji. Urządzenie działa w oparciu o system operacyjny Windows 10. Chcąc zakupić nową konsolę Xbox One należy liczyć się z wydatkiem rzędu co najmniej 900 zł. Czasami warto zakupić konsolę w zestawie z grami – taki zestaw kosztuje już co najmniej 1100 zł. Nowy Xbox to doskonały pomysł na prezent zarówno dla dziecka, jak i dla osoby dorosłej, która interesuje się grami video. Z konsoli niemałą radość będzie też miała cała rodzina, która zostanie obdarowana.

Ceny w sieci Tradedoubler

1999,00 zł
out of stock
Oleole.pl
out of stock
Oleole.pl
out of stock
Oleole.pl

Powiązane grafiki

Powiązane newsy

Analityk: następca Xbox One zadebiutuje w 2020 roku • Eurogamer.pl

Analityk: następca Xbox One zadebiutuje w 2020 roku • Eurogamer.pl

12 maja, 2018 - eurogamer.pl

Microsoft - podobnie jak Sony - na razie nie ujawniło szczegółów na temat swojej nowej konsoli....

Dodatkowe informacje

Bliscy

, , , ,

Dzieci

, , ,

Hobby

, ,

Okazje

,

Płeć

,

Święta

,

Urodziny

,

1 opinia dla Xbox One

  1. Michau

    To zawsze dobry pomysł na prezent 😀

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *