Prezent na 30 urodziny

Utrata „dwójki z przodu” nie oznacza końca świata.
Ale znacznie go przybliża. Osłodź 30-latkowi cierpienie.

Trzydziestka to trudny moment w życiu każdego. Być może to najtrudniejsze do przeżycia urodziny. Utrata tzw. dwójki z przodu symbolicznie oznacza koniec młodości.

Z tego powodu, prezent na 30 urodziny powinien być dobrze przemyślany. Jaka jest recepta na udany podarunek? Istnieje kilka sprawdzonych tropów, którymi można podążyć.

Świetnym pomysłem na prezent będzie elegancki, a jednocześnie designerski i oryginalny podarunek, który podkreśli klasę solenizanta/tki.

Idealnie jeśli będzie wiązał się z poprawą wizerunku. Drugi sprawdzony tor, którym warto się kierować to symboliczna podróż w przeszłość. Bardzo dobrze sprawdza się prezent na 30 urodziny, który pozwoli ponownie poczuć się dzieckiem, np. przez zatopienie się w wirtualnym świecie gier.

Wreszcie trzecia droga doboru prezentu to wymiar praktyczny. Podarunek, który będzie wiązał się z hobby solenizanta/tki i okaże się przydatny, zawsze wywoła uśmiech na twarzy.

Nasze pomysły na prezent na 30 urodziny:


Drewniany zegarek

Drewniany zegarek to niezawodny sposób, by wyróżnić się z tłumu. Niezależnie od tego, czy stawiasz na ekologię, czy na modny wygląd, drewniany zegarek ucieszy nawet najbardziej wymagającego obdarowanego.

Czołówka – latarka montowana na głowie

Czołówka to dobry pomysł na oświetlenie drogi wszystkim, którzy mogą tego potrzebować, nie krępując jednocześnie ruchów.

Xbox One

Legendarna już konsola, dzięki której obdarowany zanurzy się w wirtualnym świecie rozrywki na najwyższym poziomie.

Konsola Playstation 4

Kultowa już konsola w czwartej odsłonie zadowoli każdego amatora gier wideo najnowszej generacji.

Tort z dostawą do domu

Klasyczny, nieśmiertelny prezent w postaci tortu dobrego na każdą okazję. Być może nie jest wyrafinowanym pomysłem, ale za to pasuje na prawie każdą okazję.

Ta strona użwa ciasteczek.