Prezent na 30 urodziny

Utrata „dwójki z przodu” nie oznacza końca świata.
Ale znacznie go przybliża. Osłodź 30-latkowi cierpienie.

Trzydziestka to trudny moment w życiu każdego. Być może to najtrudniejsze do przeżycia urodziny. Utrata tzw. dwójki z przodu symbolicznie oznacza koniec młodości.

Z tego powodu, prezent na 30 urodziny powinien być dobrze przemyślany. Jaka jest recepta na udany podarunek? Istnieje kilka sprawdzonych tropów, którymi można podążyć.

Świetnym pomysłem na prezent będzie elegancki, a jednocześnie designerski i oryginalny podarunek, który podkreśli klasę solenizanta/tki.

Idealnie jeśli będzie wiązał się z poprawą wizerunku. Drugi sprawdzony tor, którym warto się kierować to symboliczna podróż w przeszłość. Bardzo dobrze sprawdza się prezent na 30 urodziny, który pozwoli ponownie poczuć się dzieckiem, np. przez zatopienie się w wirtualnym świecie gier.

Wreszcie trzecia droga doboru prezentu to wymiar praktyczny. Podarunek, który będzie wiązał się z hobby solenizanta/tki i okaże się przydatny, zawsze wywoła uśmiech na twarzy.

Nasze pomysły na prezent na 30 urodziny:


Drewniany zegarek

30 lat to wiek, w którym nie musisz już nikomu nic udowadniać. No chyba, że sobie. Że stać Cię na coś oryginalnego. Albo np. na drewniany zegarek.

Czołówka – latarka montowana na głowie

Trzydziestka to czas, kiedy człowiek musi zdecydować - dalej udawać młodego, czy zamknąć się w garażu i zacząć rzeźbić w drewnie. Osobom wybierającym drugą opcję polecamy praktyczną latarkę - czołówkę oświetlającą ciemne zakamarki garażu.

Xbox One

Xbox dla 30 latka? Oczywiście. Pod warunkiem, że 30-latek gotów jest na rozwód i porzucenie pracy na rzecz gier. Moim zdaniem warto.

Konsola Playstation 4

Czy to wstyd mieć 30 lat i grać w gry na konsoli. Być może. Ale nie mamy czasu nad tym się zastanawiać, bo zajęci jesteśmy graniem w gry na konsoli.

Tort z dostawą do domu

30 urodziny? Liczby są nieważne. Żadne urodziny nie są ważne bez tortu!

Ta strona użwa ciasteczek.