Prezent na 30 urodziny

Utrata „dwójki z przodu” nie oznacza końca świata.
Ale znacznie go przybliża. Osłodź 30-latkowi cierpienie.

Trzydziestka to trudny moment w życiu każdego. Być może to najtrudniejsze do przeżycia urodziny. Utrata tzw. dwójki z przodu symbolicznie oznacza koniec młodości.

Z tego powodu, prezent na 30 urodziny powinien być dobrze przemyślany. Jaka jest recepta na udany podarunek? Istnieje kilka sprawdzonych tropów, którymi można podążyć.

Świetnym pomysłem na prezent będzie elegancki, a jednocześnie designerski i oryginalny podarunek, który podkreśli klasę solenizanta/tki.

Idealnie jeśli będzie wiązał się z poprawą wizerunku. Drugi sprawdzony tor, którym warto się kierować to symboliczna podróż w przeszłość. Bardzo dobrze sprawdza się prezent na 30 urodziny, który pozwoli ponownie poczuć się dzieckiem, np. przez zatopienie się w wirtualnym świecie gier.

Wreszcie trzecia droga doboru prezentu to wymiar praktyczny. Podarunek, który będzie wiązał się z hobby solenizanta/tki i okaże się przydatny, zawsze wywoła uśmiech na twarzy.

Nasze pomysły na prezent na 30 urodziny:


Jazda Porsche 911 Carrera

Przejażdżka Porsche 911 w 30-te urodziny może być niezapomnianym przeżyciem. Ciężko będzie taki prezent przebić na 40. urodziny, ale tym się na razie nie martw.

Zamawiam!

Drewniany zegarek

30 lat to wiek, w którym nie musisz już nikomu nic udowadniać. No chyba, że sobie. Że stać Cię na coś oryginalnego. Albo np. na drewniany zegarek.

Zamawiam!

Domowe badanie DNA: zbadanie pochodzenia i przodków

Trzydziestka to dobry czas by poznać swoich przodków, a z tym testem jest to wyjątkowo łatwe.

Zamawiam!

Czołówka – latarka montowana na głowie

Trzydziestka to czas, kiedy człowiek musi zdecydować - dalej udawać młodego, czy zamknąć się w garażu i zacząć rzeźbić w drewnie. Osobom wybierającym drugą opcję polecamy praktyczną latarkę - czołówkę oświetlającą ciemne zakamarki garażu.

Zamawiam!

Duży automatyczny ekspres do kawy

Trzydziestka to taki czas, kiedy nadciśnienie nie jest jeszcze na tyle duże, by nie strzelić sobie 3 małych czarnych dziennie. Wiek produkcyjny to mało snu i dużo kawy.

Zamawiam!

Xbox One

Xbox dla 30 latka? Oczywiście. Pod warunkiem, że 30-latek gotów jest na rozwód i porzucenie pracy na rzecz gier. Moim zdaniem warto.

Zamawiam!

Konsola Playstation 4

Czy to wstyd mieć 30 lat i grać w gry na konsoli. Być może. Ale nie mamy czasu nad tym się zastanawiać, bo zajęci jesteśmy graniem w gry na konsoli.

Zamawiam!

Tort z dostawą do domu

30 urodziny? Liczby są nieważne. Żadne urodziny nie są ważne bez tortu!

Zamawiam!

Nurkowanie w zalanym kamieniołomie

Zafunduj jubilatowi nurkowanie w kamieniołomie, pozwól mu poczuć bicie własnego serca i szum buzującej w żyłach adrenaliny.

Zamawiam!

Skok wahadłowy w Warszawie

W wieku 30 lat można osiągnąć już wiele - jeśli Twój 30-latek skoczył już na bungee, ze spadochronem i wielokrotnie po piwo, niech spróbuje skoku wahadłowego. Emocje gwarantowane.

Zamawiam!

Peeling całego ciała

Po 30 przychodzi czas by nieco odskrobać skórę, która młoda była jakies 10 lat temu. Kto wie, może pod łuską zmęczenia i rozczarowań kryje się jeszcze jakieś piękno.

Zamawiam!

Lekcja surfingu

30 lat to dobry czas by znaleźć się ponownie na fali. W życiu nie zawsze się to udaje, ale można spróbować tego dokonać podczas kursu surfingu nad polskim morzem.

Zamawiam!


Ta strona użwa ciasteczek.