Prezent dla brata

Nie masz jeszcze pomysłu na oryginalny prezent dla brata i szukasz inspiracji?

Musisz kupić prezent bratu – nic prostszego. Co jednak, gdy opuści nas akurat wena twórcza? Spokojnie, u nas znajdziesz to, czego szukasz.

Coś eleganckiego, praktycznego, unikalnego i niestandardowego, a może związanego z jego pasją/osobowością/zainteresowaniami? Bogactwo asortymentu sprawia, że bez problemu trafisz w dziesiątkę, wywołując szczery uśmiech zadowolenia na twarzy swojego ukochanego brata.

Wystarczy, że wiesz, co lubi i czym się interesuje Twój brat, aby dopasować rodzaj prezentu do Jego indywidualnych preferencji i potrzeb. Wówczas można być pewnym, że prezent będzie trafiony.

Przy wyborze upominku warto wziąć pod uwagę wiek brata oraz okazję.

Ciekawymi pomysłami na prezent są skórzane bransoletki z zawieszką z wygrawerowanym imieniem, stylowe ubrania, T-shirt z niebanalnym nadrukiem, unikalny krawat, kubek termiczny z zabawnym napisem, oryginalny brelok na klucze, spinki do mankietów, kolekcjonerskie akcesoria, skórzany pasek, etui na laptopa czy też może coś bardziej ekstremalnego w postaci skoku na bungee, lotu paralotnią czy jazdy quadem.

Nie masz jeszcze pomysłu na oryginalny prezent dla brata i szukasz inspiracji? Zachęcamy do zapoznania się ze starannie przygotowanymi przez nas propozycjami unikalnych prezentów na każdą okazję. Zaskocz pozytywnie swojego brata i spraw mu niemałą przyjemność, sięgając po wyjątkowy upominek.

Nasze pomysły na prezent dla brata:


Drewniany zegarek

Jeśli Twój brat ma zapędy na turbo-eko-vege aktywistę, kup mu drewniany zegarek. Jeśli niema, to też go kup - taki gadżet wygląda dobrze, jest modny i oryginalny.

Buty Kangoo Jumps

Pomóż bratu znaleźć odskocznię od codziennych problemów. Przy odrobinie szczęścia, brat odskoczy od Ciebie na odległość wystarczającą by przed nim uciec.

Pancerny telefon

Twój brat to gapa tłukąca 3 telefony rocznie? Mamy dla niego idealne rozwiązanie. Oto pancerny smartfon, który zniesie upadek z Mount Everestu i nurkowanie w Rowie Mariańskim. Zniesie też nieplanowany upadek na chodnik pod klubem o 3 w nocy i nieplanowaną kąpiel w muszli klozetowej. Idealne rozwiązanie dla brata, nieprawdaż?

Czołówka – latarka montowana na głowie

Oświetl bratu drogę - dokądkolwiek zmierza. Sprezentuj mu latarkę, dzięki której jego ręce pozostaną wolne by Cię dręczyć także w nocy.

Xbox One

Twój brat lubi grać - to więcej niż pewne. Zafunduj mu konsolę, która przeniesie go w najwyższy wymiar rozrywki, a przy okazji usunie go z Twojego pola widzenia na cały dzień.

Konsola Playstation 4

Jeśli brat jest fanem gier, Playstation nie może być nietrafionym pomysłem. Może co najwyżej stanowczo ograniczyć jego obecność w realnym świecie, ale to już nie jest Twoje zmartwienie.

Tort z dostawą do domu

Klasyczny, nieśmiertelny prezent w postaci tortu na każdą okazję. Mało wyrafinowany, ale pewny.

Własna mieszanka musli

Masz brata głodomora? Nic prostszego, sprezentuj mu dowolną mieszankę musli. Będzie Ci wdzięczny, a gdy zajmie się jedzeniem, Ty znajdziesz chwilę odpoczynku od jego ciągłęgo dręczenia.

Ta strona użwa ciasteczek.