Prezent dla biegacza

Prezent dla biegacza?
Żaden problem, wybierz z naszej listy, zanim okazja przebiegnie Ci przed nosem.

Buty Kangoo Jumps

Podczas zawodów biegowych buty mogłyby być niemile widziane, ale w czasie treningu czy zabawy - to czysta frajda ;)

Zamawiam!

Pancerny telefon

Masz znajomego sportowca? Podaruj mu pancerny telefon, dzięki któremu upadek skończy się co najwyżej złamaniem, ale nie wymianą telefonu.

Zamawiam!

Czołówka – latarka montowana na głowie

Nieważne gdzie, byle bezpiecznie. Bieganie to sport, który można uprawiać prawie wszędzie, a dzięki czołówce można go uprawiać również o dowolnej porze.

Zamawiam!

Kamera sportowa

Kamera sportowa to zawsze dobry pomysł dla aktywnych i nadaktywnych.

Zamawiam!

Własna mieszanka musli

Własna mieszanka musli to prezent osobisty i praktyczny jednocześnie - w sam raz dla biegacza dbającego o zdrowie.

Zamawiam!

Masaż relaksacyjny

Podaruj znajomemu sportowcowi relaksujący masaż, który sprawi, że spięte od uprawiania sportu mięśnie odpłyną w stan błogiego relaksu.

Zamawiam!

Bieganie to zdrowie – warto do niego zachęcać

Według badań przeprowadzonych przez Stanford University School of Medicine, bieganie zwiększa długość ludzkiego życia i zmniejsza skutki starzenia się, co przynosi korzyści dla układu sercowo-naczyniowego. Jogging jest przydatny w walce z otyłością i zachowaniu zdrowia.

National Cancer Institute przeprowadził badania, które sugerują, że jogging i inne rodzaje ćwiczeń aerobowych mogą zmniejszyć ryzyko wystąpienia m.in. raka płuc, okrężnicy, piersi i prostaty. American Cancer Society sugeruje, że bieganie przez co najmniej 30 minut pięć dni w tygodniu może pomóc w profilaktyce raka.

Podczas gdy bieganie na bieżni zapewni korzyści zdrowotne, takie jak zapobieganie nowotworom i pomoc w utracie wagi, badanie opublikowane w BMC Public Health donosi, że jogging na świeżym powietrzu może przynieść dodatkowe korzyści w postaci zwiększonej energii i koncentracji. Bieganie na świeżym powietrzu jest lepszym sposobem na poprawę poziomu energii i poprawę nastroju niż korzystanie z bieżni na siłowni.

Jogging zapobiega również uszkodzeniom mięśni i kości, które często występują wraz z wiekiem, poprawia wydolność serca i krążenie krwi oraz pomaga w utrzymaniu zrównoważonego przyrostu masy ciała.Ta strona użwa ciasteczek.