Prezent dla 15 latka

Ohh, jak ciężko wybrać prezent, dla dziecka które czuje się dorosłe…

Wybór prezentu dla 15- latka to w wielu przypadkach bardzo trudne zadanie. Nastolatki nie bawią się bowiem zabawkami, a ponadto często wydaje im się, że są bardzo dorosłe i dojrzałe. Jednocześnie mają też duże wymagania, co sprawia, że nie każdy prezent sprawi im radość, jak to bywa w przypadku młodszych dzieci. Osoby liczące kilkanaście lat mają już swoje zainteresowania i żyją we własnym świecie, dlatego wybranie dla nich uniwersalnego prezentu to nie lada wyzwanie. Zadania nie ułatwia fakt, że dzisiejsza młodzież jest niezwykle różna, a w dodatku zabiega o własną indywidualność. Na szczęście istnieje kilka rozwiązań, które mogą się sprawdzić jako idealny prezent dla 15-latka. Zobacz, jakie pomysły przygotowaliśmy dla Ciebie.

Nasze pomysły na prezent dla 15 latka:


Buty Kangoo Jumps

Twój 15-latek skacze wokół Ciebie i nie daje spokoju? Kup im buty Kangoo i pozwól przeskoczyć problemy dnia codziennego...

Zamawiam!

Domowe badanie DNA: zbadanie pochodzenia i przodków

Czy 15 latek mógłby mieć lepszy temat do rozmowy w szkole niż fakt, że wywodzi się w 10% od Eskimosów, a jego przodek pochodzi z Babilonii? Nie sądzę.

Zamawiam!

Teleskop astronomiczny

15-letni człowiek wciąż ma w sobie dziecięcą ciekawość świata. Teleskop świetnie ją zaspokoi.

Zamawiam!

Xbox One

Xbox dla 15-latka, przy odpowiednich regułach i limitowaniu czasu w świecie wirtualnym, nie jest najgorszym pomysłem. Lepiej by dziecko zarywało noce w domu, niż wymykało się pograć u kolegi.

Zamawiam!

Konsola Playstation 4

Kupo 15-latkowi Playstation i ciesz się ciszą i spokojem... przerywanymi gromkimi okrzykami wydawanymi w stronę telewizora.

Zamawiam!

Tort z dostawą do domu

Tort to zawsze dobry prezent. Szczególnie dla 15 latka, który z pewnością uwielbia słodkości.

Zamawiam!

Własna mieszanka musli

Zmuszenie 15-latka do zdrowego odżywania to niełatwe zadanie. Może być nieco łatwiej, jeśli pozwolimy mu własnoręcznie wybrać skład i smak tego co ma zjeść.

Zamawiam!


Ta strona użwa ciasteczek.