Prezent dla 10 latka

Ciężkie to zadanie, znaleźć prezent dla dziecka, które uważa się za dorosłego.

Dziesięć lat to okres, kiedy powoli wychodzi się z dzieciństwa i zaczyna czas dojrzewania. Na tym etapie zaczynają pojawiać różnorodne, czasem dość skrajne emocje.

Jest to związane z faktem, że dzieci zaczynają się coraz bardziej usamodzielniać, zmniejszają kontakt i czas spędzany z rodzicami, na rzecz samoorganizacji. Z tego powodu, trafiony prezent dla 10 latka stanowi swoiste wyzwanie.

Kierując się jednak pewnymi zasadami, możemy podołać misji usatysfakcjonowania naszej pociechy.

Prezent dla 10 latka powinien łączyć w sobie to, co w tym wieku najważniejsze: akcja, ruch, wyobraźnia, możliwość samodzielnego wsiąknięcia w alternatywny świat.

Idealnie w tym wieku sprawdzą się zabawki, które łączą rozrywkę z aktywnością fizyczną.

Nie ma jednak się co oszukiwać, dziesięciolatki najbardziej kochają gry. Piękna grafika i wirtualny świat fantastyczny zawsze zapewni długie godziny zabawy.

Zobacz jakie pomysły na prezent modowy przygotowaliśmy dla Ciebie.

Nasze pomysły na prezent dla 10 latka:


Symphony no.2 – pulpit dyrygenta

10 lat to idealny wiek, by zapoznać się z pięknem muzyki klasycznej... lub po prostu posłuchać muzyczki i pobawić się światełkami. Tak czy siak, próżno szukać zabawki o większych walorach edukacyjnych w kwestii muzyki.

Zamawiam!

Buty Kangoo Jumps

Twój 10-latek skacze wokół Ciebie i nie daje spokoju? Kup im buty Kangoo i pozwól przeskoczyć problemy dnia codziennego...

Zamawiam!

Konsola Playstation 4

Kupo 10-latkowi Playstation i ciesz się ciszą i spokojem... przerywanymi gromkimi okrzykami wydawanymi w stronę telewizora.

Zamawiam!

Tort z dostawą do domu

Tort to zawsze dobry prezent. Szczególnie dla 10 latka, który z pewnością uwielbia słodkości.

Zamawiam!

Własna mieszanka musli

Zmuszenie 10-latka do zdrowego odżywania to niełatwe zadanie. Może być nieco łatwiej, jeśli pozwolimy mu własnoręcznie wybrać skład i smak tego co ma zjeść.

Zamawiam!


Ta strona użwa ciasteczek.