Prezent dla 11 latka

Młody dorosły nie chce już się bawić dziecięcymi zabawkami.
Ale wciąż książka o fizyce kwantowej nie będzie najlepszym pomysłem.

Wyjście z okresu dzieciństwa i rozpoczęcie etapu dojrzewania zawsze oznacza zmiany nastrojów naszych dzieci.

W wieku jedenastu lat, kontakt rodziców z pociechami jest już zdecydowanie mniejszy. Dzieci szukają samodzielnych zabaw, chcąc poczucie namiastkę niezależności.

Prezent dla 11-latka musi uwzględniać te zmiany. Na co postawić?

Powinien on oddziaływać na różne zmysły, zarówno wzrokowe, jak i słuchowe. Dobrze, jeżeli zabawka będzie wymuszała aktywność fizyczną, która będzie stanowiła trening i poprawiała rozwój oraz kondycję dziecka.

Trafnym pomysłem będzie także prezent oddziałujący na wrażenia i emocje pociechy. Prezent dla 11-latka to przede wszystkim zabawka, która umożliwi samodzielną rozrywkę. Oto kilka propozycji, które sprawią, że podarunek okaże się satysfakcjonujący.

Nasze pomysły na prezent dla 11 latka:


Symphony no.2 – pulpit dyrygenta

11 lat to idealny wiek, by zapoznać się z pięknem muzyki klasycznej... lub po prostu posłuchać muzyczki i pobawić się światełkami. Tak czy siak, próżno szukać zabawki o większych walorach edukacyjnych w kwestii muzyki.

Zamawiam!

Buty Kangoo Jumps

Twój 11-latek skacze wokół Ciebie i nie daje spokoju? Kup im buty Kangoo i pozwól przeskoczyć problemy dnia codziennego...

Zamawiam!

Konsola Playstation 4

Kupo 11-latkowi Playstation i ciesz się ciszą i spokojem... przerywanymi gromkimi okrzykami wydawanymi w stronę telewizora.

Zamawiam!

Tort z dostawą do domu

Tort to zawsze dobry prezent. Szczególnie dla 11 latka, który z pewnością uwielbia słodkości.

Zamawiam!

Własna mieszanka musli

Zmuszenie 11-latka do zdrowego odżywania to niełatwe zadanie. Może być nieco łatwiej, jeśli pozwolimy mu własnoręcznie wybrać skład i smak tego co ma zjeść.

Zamawiam!


Ta strona użwa ciasteczek.