Prezent dla 14 latka

Prezent dla 14-latka? Z naszą listą – nic prostszego.
Po prostu wybierz jedną z naszych propozycji.

Dawanie prezentów to zawsze przyjemność dla obu stron, zwłaszcza wtedy, kiedy obdarowana osoba jest zadowolona z upominku. Wybierając prezent dla 14-latka, należy wziąć pod uwagę jego upodobania i osobowość. W idei obdarowywania upominkami chodzi przecież o zobaczenie tego błysku w oku, o usatysfakcjonowanie obu stron, wykazanie się znajomością zainteresowań dziecka oraz o spełnianie marzeń.

Pomysł na prezent dla 14-latka zależy od tego, kim dla niego jesteśmy. Nie ulega jednak wątpliwości, że zawsze powinien wyróżniać się oryginalnością i atrakcyjnością, a co więcej, dobrze byłoby, gdyby po prostu się spodobał. Brakuje Ci koncepcji? Nie potrafisz wymyślić niczego, co dawałoby Ci wewnętrzne przekonanie, że to będzie super i wywoła uśmiech na twarzy młodego człowieka?

Nic prostszego. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i zobacz, jakie pomysły na prezent dla 14-latka przygotowaliśmy dla Ciebie. Dziwisz się, że sam na to nie wpadłeś?

Nasze pomysły na prezent dla 14 latka:


Buty Kangoo Jumps

Twój 14-latek skacze wokół Ciebie i nie daje spokoju? Kup im buty Kangoo i pozwól przeskoczyć problemy dnia codziennego...

Zamawiam!

Teleskop astronomiczny

14-letni człowiek wciąż ma w sobie dziecięcą ciekawość świata. Teleskop świetnie ją zaspokoi.

Zamawiam!

Xbox One

Xbox dla 14-latka, przy odpowiednich regułach i limitowaniu czasu w świecie wirtualnym, nie jest najgorszym pomysłem. Lepiej by dziecko zarywało noce w domu, niż wymykało się pograć u kolegi.

Zamawiam!

Konsola Playstation 4

Kupo 14-latkowi Playstation i ciesz się ciszą i spokojem... przerywanymi gromkimi okrzykami wydawanymi w stronę telewizora.

Zamawiam!

Tort z dostawą do domu

Tort to zawsze dobry prezent. Szczególnie dla 14 latka, który z pewnością uwielbia słodkości.

Zamawiam!

Własna mieszanka musli

Zmuszenie 14-latka do zdrowego odżywania to niełatwe zadanie. Może być nieco łatwiej, jeśli pozwolimy mu własnoręcznie wybrać skład i smak tego co ma zjeść.

Zamawiam!


Ta strona użwa ciasteczek.