Prezent dla przyjaciela

Przyjaciel to ktoś wyjątkowy i specjalny.
Podaruj mu coś wyjątkowego i specjalnego.

Wybór prezentu dla przyjaciela jest trochę jak wybór pierwszego samochodu: nie chcesz poświęcić zbyt dużo pieniędzy i wiesz, że jaki by nie był – będzie miło wspominany.

Nie oznacza to, że wybierając prezent dla przyjaciela nie trzeba się starać. Trzeba, a jakże! Jeśli Wasza przyjaźń przechodzi kryzys, starannie dobrany prezent może go przemóc. Jeśli zaś przyjaźń kwitnie jak nigdy… to przecież trzeba to uczcić solidnym prezentem, prawda?

Nasze pomysły na prezent dla przyjaciela:


Jazda Porsche 911 Carrera

Zafunduj przyjacielowi niebywałe emocje za kierownicą kultowego Porsche 911. Czy trzeba coś jeszcze dodawać? Porsche 911!

Zamawiam!

Buty Kangoo Jumps

Ckliwe poradniki i strony z głupkowatymi cytatami twierdzą, że przyjaciel to ktoś, kto nie pozwala Ci upaść. My mówimy: z tą zabawką przyjaciel ma szansę sięgnąć wysoko, a jeśli upadnie - to przynajmniej będzie zabawnie.

Zamawiam!

Drewniany zegarek

Podaruj przyjacielowi swój czas i uwagę. Nie da się tego kupić, ale nabyć możesz piękny i stylowy zegarek, który pomoże Twojemu przyjacielowi dokładnie zmierzyć ile czasu mu poświęciłeś/aś.

Zamawiam!

Czołówka – latarka montowana na głowie

Twój przyjaciel potrzebuje czasem oparcia, światełka na życiowej drodze. Nie zawsze możesz mu je zapewnić, ale możesz zapewnić doskonałe oświetlenie drogi w postaci latarki czołowej.

Zamawiam!

Rolka folii bąbelkowej na skołatane nerwy

Twój przyjaciel to nerwus? Zafunduj mu pokaźną rolkę folii bąbelkowej w celach terapeutycznych.

Zamawiam!

Xbox One

Jeśli nieszczególnie Ci na tej przyjaźni zależy, a szczerze mówiąc chętnie od swojego przyjaciela odpoczniesz - kup mu konsolę. Gwarantujemy, że zniknie z pola widzenia na dłuuuugie dni i tygodnie.

Zamawiam!

Konsola Playstation 4

Jeśli sądzisz, że Wasza przyjaźń jest silniejsza od chęci nieustannego strzelania do zombie, kup przyjacielowi konsolę do gier. Być może to doceni i da Ci spróbować.

Zamawiam!

Tort z dostawą do domu

Najbezpieczniejsze rozwiązanie, jeśli chodzi o prezent dla przyjaciela - któż mógłby bowiem uznać pyszne ciasto dostarczone prosto do domu za zły pomysł?

Zamawiam!

Własna mieszanka musli

Własna mieszanka musli to brzmi dziwnie, ale dziwne nie jest. Jeśli wiesz, jakie smaki lubi Twój przyjaciel i do tego spersonalizujesz opakowanie - uzyskasz całkiem ciekawy, a na pewno oryginalny prezent.

Zamawiam!

Nurkowanie w zalanym kamieniołomie

Zafunduj przyjacielowi nurkowanie w kamieniołomie, pozwól mu poczuć bicie własnego serca i szum buzującej w żyłach adrenaliny.

Zamawiam!

Degustacja win dla przyjaciół

Degustacja win w gronie przyjaciół? Czy może być coś przyjemniejszego? Może. Ale to też nie jest najgorsze.

Zamawiam!

Skok wahadłowy w Warszawie

Pozwól przyjacielowi pobujać w obłokach - skok wahadłowy to coś, co pozwoli mu oderwać się od rzeczywistości.

Zamawiam!

Lekcja surfingu

Twój przyjaciel uwielbia pochlupać się w wannie? Ofiaruj mu coś znacznie bardziej ekscytującego - kurs surfingu nad polskim morzem!

Zamawiam!


Ta strona użwa ciasteczek.