Prezent dla 12 latka

Nie ukrywajmy, 12-latek nie potrzebuje kapci.
Prezent dla 12-latka nie musi być praktyczny.

Wybierając prezent dla 12-latka, należy kierować się sprawdzoną zasadą, że nie musi to być coś praktycznego. O wiele lepsze będzie sprawienie radości i postawienie na zaskoczenie obdarowanego dziecka. Każdy, kto pragnie zobaczyć uśmiech na jego twarzy, ma szansę na wykazanie się kreatywnością, co przy naszej pomocy okaże się bardzo łatwe.

Nie możesz się zdecydować, co będzie odpowiednim podarunkiem dla 12-latka? Prześledź nasze propozycje i zobacz, jakie pomysły na prezent przygotowaliśmy dla Ciebie. Jeżeli coś Cię zainspirowało, zaprzyjaźnij się z nami i korzystaj z naszych sugestii. Znajdziesz ich bardzo dużo, a co więcej, przedstawimy Ci pomysły na każdą okazję.

Nasze pomysły na prezent dla 12 latka:


Symphony no.2 – pulpit dyrygenta

12 lat to idealny wiek, by zapoznać się z pięknem muzyki klasycznej... lub po prostu posłuchać muzyczki i pobawić się światełkami. Tak czy siak, próżno szukać zabawki o większych walorach edukacyjnych w kwestii muzyki.

Zamawiam!

Buty Kangoo Jumps

Twój 12-latek skacze wokół Ciebie i nie daje spokoju? Kup im buty Kangoo i pozwól przeskoczyć problemy dnia codziennego...

Zamawiam!

Konsola Playstation 4

Kupo 12-latkowi Playstation i ciesz się ciszą i spokojem... przerywanymi gromkimi okrzykami wydawanymi w stronę telewizora.

Zamawiam!

Tort z dostawą do domu

Tort to zawsze dobry prezent. Szczególnie dla 12 latka, który z pewnością uwielbia słodkości.

Zamawiam!

Własna mieszanka musli

Zmuszenie 12-latka do zdrowego odżywania to niełatwe zadanie. Może być nieco łatwiej, jeśli pozwolimy mu własnoręcznie wybrać skład i smak tego co ma zjeść.

Zamawiam!


Ta strona użwa ciasteczek.