Prezent dla narzeczonego

Narzeczony to już prawie mąż. To ostatnia okazja, by wręczyć mu wspaniały prezent.
Później już nie trzeba się starać.

Mężczyźni podobnie jak kobiety uwielbiają otrzymywać prezenty, szczególnie od swoich wybranek. Nie trzeba wcale wydawać fortuny w celu sprawienia przyjemności swojemu narzeczonemu. Najważniejsze jest to, aby prezent był prezent był wręczony z miłością i był unikalny. Swojemu ukochanemu warto wręczyć coś praktycznego i oryginalnego. Upominek może być typowo męski, odważny czy też nawet zabawny.

Podczas wybierania prezentu dla swojego narzeczonego warto wziąć pod uwagę jego indywidualne preferencje. Jeśli mężczyzna jest smakoszem trunków, to idealny będzie np. zestaw miłośnika whisky. Inny zestaw sprawdzi się natomiast w przypadku pana lubiącego majsterkować.

Kluczem do sukcesu jest znalezienie prezentu, który miło zaskoczy obdarowanego. Jednego zachwyci kubek rewolwerowca, drugiego multitool, a innego stojak barmański. Świetnym rozwiązaniem może okazać się także prezent o zapachu przygody w postaci przejażdżki quadem, lotu szybowcem czy też wypadu na strzelnicę. W celu znalezienia najlepszego prezentu dla swojego ukochanego narzeczonego, warto zapoznać się z poniższą listą pomysłów na unikalny upominek na każdą okazję. Bogactwo i różnorodność asortymentu sprawia, że bezproblemowo można znaleźć coś zarówno dla typowego macho, jak i prezent dla narzeczonego z duszą romantyka.

Nasze pomysły na prezent dla narzeczonego:


Jazda Porsche 911 Carrera

Jeśli sądzisz, że serce bije mu szybciej tylko na Twój widok, to jesteś w błędzie. Zabije szybciej również na widok tego Porsche. Dźwięk silnika przyprawi o palpitacje. Prowadzenie go może doprowadzić do omdlenia. Ale to wszystko z radości.

Zamawiam!

Buty Kangoo Jumps

Twój narzeczony musi nieco ograniczyć skoki w bok :| Zaproponuj mu skoki skierowane nieco bardziej w górę, dzięki magicznym butom Kangoo!

Zamawiam!

Drewniany zegarek

Kup narzeczonemu zegarek z drewna - wdzięczny będzie narzeczony i wdzięczna będzie natura.

Zamawiam!

Domowe badanie DNA: zbadanie pochodzenia i przodków

Test DNA zapewni Twojemu narzeczonemu szczególne doświadczenie odkrycia, skąd naprawdę pochodzi i co czyni go jedyną i niepowtarzalną osobą.

Zamawiam!

Czołówka – latarka montowana na głowie

Jeśli Twój narzeczony ma problem z odnalezieniem się w ciemnościach tego nikczemnego świata, lub po prostu lubi majsterkować po ciemku, czołówka będzie bardzo dobrym pomysłem na prezent.

Zamawiam!

Xbox One

Pozbyć się narzeczonego można na kilka sposobów. Możesz go rzucić, przywiązać do grzejnika, lub - co najbardziej humanitarne - kupić mu konsolę. Obiecujemy, że nie ujrzysz go co najmniej przez parę tygodni. No chyba, że będziesz grać razem z nim.

Zamawiam!

Konsola Playstation 4

Konsola tego typu może być dla narzeczonego nietrafionym pomysłem tylko w jednym wypadku - jeśli Twój narzeczony już jedną posiada.

Zamawiam!

Tort z dostawą do domu

Jeśli pomyślałaś o wszystkim, ale nie o kulinarnym aspekcie prezentu dla narzeczonego, nie trudź się - zamów po prostu tort z dostawą prosto do domu.

Zamawiam!

Dzień z Teslą

Dzięki Tobie narzeczony zasiądzie za kierownicą najbardziej zaawansowanego technologicznie samochodu świata.

Zamawiam!

Skok wahadłowy w Warszawie

Pozwól narzeczonemu pobujać w obłokach - skok wahadłowy to coś, co pozwoli mu oderwać się od rzeczywistości.

Zamawiam!

Lekcja surfingu

Twój narzeczony uwielbia pochlupać się w wannie? Ofiaruj mu coś znacznie bardziej ekscytującego - kurs surfingu nad polskim morzem!

Zamawiam!


Ta strona użwa ciasteczek.