Prezent dla narzeczonego

Narzeczony to już prawie mąż. To ostatnia okazja, by wręczyć mu wspaniały prezent.
Później już nie trzeba się starać.

Mężczyźni podobnie jak kobiety uwielbiają otrzymywać prezenty, szczególnie od swoich wybranek. Nie trzeba wcale wydawać fortuny w celu sprawienia przyjemności swojemu narzeczonemu. Najważniejsze jest to, aby prezent był prezent był wręczony z miłością i był unikalny. Swojemu ukochanemu warto wręczyć coś praktycznego i oryginalnego. Upominek może być typowo męski, odważny czy też nawet zabawny.

Podczas wybierania prezentu dla swojego narzeczonego warto wziąć pod uwagę jego indywidualne preferencje. Jeśli mężczyzna jest smakoszem trunków, to idealny będzie np. zestaw miłośnika whisky. Inny zestaw sprawdzi się natomiast w przypadku pana lubiącego majsterkować.

Kluczem do sukcesu jest znalezienie prezentu, który miło zaskoczy obdarowanego. Jednego zachwyci kubek rewolwerowca, drugiego multitool, a innego stojak barmański. Świetnym rozwiązaniem może okazać się także prezent o zapachu przygody w postaci przejażdżki quadem, lotu szybowcem czy też wypadu na strzelnicę. W celu znalezienia najlepszego prezentu dla swojego ukochanego narzeczonego, warto zapoznać się z poniższą listą pomysłów na unikalny upominek na każdą okazję. Bogactwo i różnorodność asortymentu sprawia, że bezproblemowo można znaleźć coś zarówno dla typowego macho, jak i prezent dla narzeczonego z duszą romantyka.

Nasze pomysły na prezent dla narzeczonego:


Buty Kangoo Jumps

Te stworzone przez ortopedę buty pozwalają na wykonanie efektywnego treningu bez obciążania stawów, a dodatkowo dostarczają mnóstwo radości.

Drewniany zegarek

Drewniany zegarek to niezawodny sposób, by wyróżnić się z tłumu. Niezależnie od tego, czy stawiasz na ekologię, czy na modny wygląd, drewniany zegarek ucieszy nawet najbardziej wymagającego obdarowanego.

Czołówka – latarka montowana na głowie

Czołówka to dobry pomysł na oświetlenie drogi wszystkim, którzy mogą tego potrzebować, nie krępując jednocześnie ruchów.

Xbox One

Pozbyć się narzeczonego można na kilka sposobów. Możesz go rzucić, przywiązać do grzejnika, lub - co najbardziej humanitarne - kupić mu konsolę. Obiecujemy, że nie ujrzysz go co najmniej przez parę tygodni. No chyba, że będziesz grać razem z nim.

Konsola Playstation 4

Kultowa już konsola w czwartej odsłonie zadowoli każdego amatora gier wideo najnowszej generacji.

Tort z dostawą do domu

Klasyczny, nieśmiertelny prezent w postaci tortu dobrego na każdą okazję. Być może nie jest wyrafinowanym pomysłem, ale za to pasuje na prawie każdą okazję.

Ta strona użwa ciasteczek.