Prezent dla kolegi

Miłość przychodzi i odchodzi, ale koledzy zostają.
Przynajmniej jeśli obdarowujesz ich odpowiednimi prezentami.

Prezent dla kolegi w żadnym wypadku nie może być przypadkowy, dlatego też warto poważnie zastanowić się nad podarunkiem. Nasz internetowy ranking to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które nie mają zielonego pojęcia, które prezenty są obecnie w modzie i na co zwrócić szczególną uwagę przy ich zakupie.

W naszym rankingu prezentów znajdą Państwo bardzo wiele unikalnych upominków, które dopasowane są do wielu gustów. Koledzy z pracy lub ze szkoły, to obok członków rodziny najważniejsze osoby w naszym życiu, dlatego też warto podarować im wyjątkowy prezent. Nawet osoby, które znają swojego kolegę na wylot, mogą mieć duży problem z wyborem idealnego prezentu, dlatego też warto poszukać inspiracji w naszej liście prezentów. Starannie wyselekcjonowane prezenty z pewnością ułatwią Państwu podjęcie odpowiedniej decyzji, dzięki czemu zaoszczędzicie sporo cennego czasu i nerwów. Dzięki nam wybiorą Państwo taki prezent dla kumpla, który nie tylko go rozśmieszy, ale przede wszystkim będzie bardzo praktyczny.

Nasze pomysły na prezent dla kolegi:


Buty Kangoo Jumps

Kup skoczne buty koledze - będziecie mogli razem skoczyć na piwo.

Zamawiam!

Drewniany zegarek

Masz kolegę, który wiecznie się spóźnia i nie cierpi plastiku? Albo spełnia przynajmniej jeden z tych warunków? Zegarek z drewna będzie dla niego idealnym prezentem.

Zamawiam!

Rolka folii bąbelkowej na skołatane nerwy

Masz kolegę nerwusa? Kup mu rolkę folii bąbelkowej i patrz, jak przebijanie pęcherzyków powietrza zmienia go w stoika.

Zamawiam!

Profesjonalny alkomat

Kolega często wpada w tarapaty, ale jazda po pijaku to już nie żarty. Alkomat może być w tym przypadku prezentem ratującym życie.

Zamawiam!

Xbox One

Ofiaruj swojemu koledze Xboxa. Jest duża szansa, że jeśli ładnie poprosisz, to kolega da Ci pograć.

Zamawiam!

Tort z dostawą do domu

Musisz kupić prezent dla kolegi? Nie kłopocz się. Przecież tort to klasyk, nigdy nie będzie nietrafiony, a na dodatek dostarczą go prosto pod Twoje drzwi.

Zamawiam!

Własna mieszanka musli

Twój kolega to obżartuch? Podaruj mu własnoręcznie skomponowaną mieszankę musli. On sam, jego żołądek i wątroba podziękują Ci za ten zdrowy wybór prezentu.

Zamawiam!

Skok wahadłowy w Warszawie

Wyślij kolegę w lot wahadłowy, z którego prawdopodobnie wróci cały i bezpieczny. Prawdopodobnie.

Zamawiam!


Ta strona użwa ciasteczek.