Prezent dla gadżeciarza

Tyry ty ty ty inspektor gadżet!
Wybór prezentu dla gadżeciarza to trudne zadanie.
Niby wszystko by się nadało, ale gadżeciarz wszystko już ma.

Gadżet może mieć różny charakter. Zwykle nie jest wyłącznie nowinką technologiczną, ale też ostatnim krzykiem mody. Zawsze jednak stanowi swego rodzaju novum. Gadżety coraz częściej zyskują formę codziennych akcesoriów, podanych w niebanalnej formie. Posiadają nie tylko oryginalny wygląd, ale również praktyczne zastosowanie. Dzięki temu nie są wyłącznie ekstrawaganckimi bajerami i mogą doskonale sprawdzić się jako przydatny, wartościowy podarunek dla bliskiej osoby.

Najważniejszym wyznacznikiem każdego miłośnika gadżetów jest jego gust. Może się objawiać naturalnie i dyskretnie, bądź też ekstrawagancko i ekspansywnie. Amatorzy dobrego stylu zawsze są jednak w stanie docenić trafnie dobrany prezent, który w odpowiedni sposób podkreśli ich upodobania oraz pozwoli wyróżnić się z tłumu. W naszym zestawieniu znaleźć można kilka interesujących propozycji, które mogą z powodzeniem spełnić wymagania nawet najbardziej wybrednego solenizanta. Sprawdź, jakie pomysły na prezent dla gadżeciarza przygotowaliśmy!

Nasze pomysły na prezent dla gadżeciarza:


Buty Kangoo Jumps

Gadżeciarz to niekoniecznie nerd zapatrzony w ekran elektronicznej zabawki. Buty, w których skacze się wyżej niż Leszek Blanik to też gadżet i to bardzo ciekawy!

Zamawiam!

Drewniany zegarek

Moda na zegarki z drewna chyba już minęła - to świetny czas dla prawdziwego gadżeciarza, by wyróżnić się z tłumu modnisiów.

Zamawiam!

Czołówka – latarka montowana na głowie

Drobny gadżet elektroniczny to zawsze dobry pomysł na prezent dla kogoś, kto gadżety po prostu kocha. Czołówka to prezent drobny, ale przydatny.

Zamawiam!

Ergonomiczna mysz pionowa

Ergonomiczna mysz to świetny prezent dla gadżeciarza - nawet jeśli nie przypadnie do gustu, to stanowi świetny przyczynek do konwersacji z innym gadżeciarzem.

Zamawiam!

Teleskop astronomiczny

Teleskop to dobry prezent dla gadżeciarza. Istnieje bowiem cień szansy, że czegoś takiego jeszcze nie posiada.

Zamawiam!

Robot odkurzacz

Zabawa wszystkimi gadżetami sprawia, że nie ma czasu posprzątać. Może więc niech gadżety sprzątają?

Zamawiam!

Kamera sportowa

Każdy gadżeciarz powinien mieć kamerę, którą może nagrywać jak używa innych gadżetów.

Zamawiam!

Xbox One

Gadżeciarz bez konsoli, to jak muzyk bez instrumentu - jest nim tylko z nazwy. Upewnij się, że znajomy gadżeciarz jeszcze konsoli nie posiadł i pomysł na prezent gotowy!

Zamawiam!

Statyw do telefonu

Prawdziwy gadżeciarz przynajmniej w niewielkim stopniu interesuje się także fotografią - a statyw pod telefon, do robienia profesjonalnych zdjęć smartfonem będzie tu strzałem w dziesiątkę.

Zamawiam!

Konsola Playstation 4

Twój znajomy gadżeciarz z pewnością by się z takiej konsoli ucieszył. O ile już takiej nie posiada.

Zamawiam!

Dzień z Teslą

Dzięki Tobie znajomy gadżeciarz zasiądzie za kierownicą najbardziej zaawansowanego technologicznie samochodu świata.

Zamawiam!


Ta strona użwa ciasteczek.