Prezent dla gadżeciarza

Tyry ty ty ty inspektor gadżet!
Wybór prezentu dla gadżeciarza to trudne zadanie.
Niby wszystko by się nadało, ale gadżeciarz wszystko już ma.

Gadżet może mieć różny charakter. Zwykle nie jest wyłącznie nowinką technologiczną, ale też ostatnim krzykiem mody. Zawsze jednak stanowi swego rodzaju novum. Gadżety coraz częściej zyskują formę codziennych akcesoriów, podanych w niebanalnej formie. Posiadają nie tylko oryginalny wygląd, ale również praktyczne zastosowanie. Dzięki temu nie są wyłącznie ekstrawaganckimi bajerami i mogą doskonale sprawdzić się jako przydatny, wartościowy podarunek dla bliskiej osoby.

Najważniejszym wyznacznikiem każdego miłośnika gadżetów jest jego gust. Może się objawiać naturalnie i dyskretnie, bądź też ekstrawagancko i ekspansywnie. Amatorzy dobrego stylu zawsze są jednak w stanie docenić trafnie dobrany prezent, który w odpowiedni sposób podkreśli ich upodobania oraz pozwoli wyróżnić się z tłumu. W naszym zestawieniu znaleźć można kilka interesujących propozycji, które mogą z powodzeniem spełnić wymagania nawet najbardziej wybrednego solenizanta. Sprawdź, jakie pomysły na prezent dla gadżeciarza przygotowaliśmy!

Nasze pomysły na prezent dla gadżeciarza:


Buty Kangoo Jumps

Te stworzone przez ortopedę buty pozwalają na wykonanie efektywnego treningu bez obciążania stawów, a dodatkowo dostarczają mnóstwo radości.

Drewniany zegarek

Drewniany zegarek to niezawodny sposób, by wyróżnić się z tłumu. Niezależnie od tego, czy stawiasz na ekologię, czy na modny wygląd, drewniany zegarek ucieszy nawet najbardziej wymagającego obdarowanego.

Czołówka – latarka montowana na głowie

Czołówka to dobry pomysł na oświetlenie drogi wszystkim, którzy mogą tego potrzebować, nie krępując jednocześnie ruchów.

Xbox One

Gadżeciarz bez konsoli, to jak muzyk bez instrumentu - jest nim tylko z nazwy. Upewnij się, że znajomy gadżeciarz jeszcze konsoli nie posiadł i pomysł na prezent gotowy!

Statyw do telefonu

Spraw przyjemność fotografowi - amatorowi bądź ulepsz system tworzenia słitaśnych selfików. Tak czy siak, obdarowana osoba powinna ucieszyć się z takiego prezentu, kończącego odwieczny problem z ustabilizowaniem i odpowiednim ustawieniem smartfona.

Konsola Playstation 4

Kultowa już konsola w czwartej odsłonie zadowoli każdego amatora gier wideo najnowszej generacji.

Ta strona użwa ciasteczek.